eMc’nin gelişmiş yazılımı, network marketing işinizi güçlendirmek için en son teknolojileri kullanır.

Dışarıdan bakıldığında basit gibi görünen bu iş

Satış ortağı (bayi) yönetimi, primler, bonuslar, ürün yönetimi, pazarlama, satış, sipariş, nakliye ve tüm iş operasyonlarını birbirine bağlar. İşinizi üretken ve karlı bir güç merkezine dönüştüren basit ve kolay bir e-ticaret platformu olarak işlev görür.

Tek amacı size yazılım satmak olan birçok yazılım şirketinin aksine, amacımız müşterilerimizle başarılı ve bir uzun vadeli ilişki oluşturmaktır. Her ilişkide olduğu gibi, müşteri ilişkilerinde de iletişim, anahtardır. Bize göre açık ve şeffaf olmak; bir projeyle geldiğinizde sadece duymak istediklerinizi söylemek yerine doğru kararlar vermeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgileri size sağlamaktır. Çünkü, müşterilerimizin başarısı sayesinde kendimizi başarılı sayabiliriz.

Network Marketing Yazılımı

sektörünün doğası gereği karmaşıktır ve özellikle yazılım mimarisinin doğru inşa edilmesi çok önemlidir. Milyar dolarlık büyük bir şirket değilseniz, kendi yazılımınızı şirket içinde geliştirmek sizin için oldukça riskli ve maliyetli olacaktır.

Bu sebeple eMc olarak biz, tüm planlara ve ihtiyaçlarınıza uyarlanabilir, ihtiyaç duyacağınız tüm modülleri içeren birinci sınıf bir yazılım sağlıyoruz.

Sayısız iş fikri ve girişim arasında en iyisi olmayı amaçlayarak yol çıkıyorsanız sizi

tüm endişelerinizi ortadan kaldırabilecek, Türkiye’nin en önde gelen yazılım geliştirme şirketlerinden biri olan eMc çatısı altında görmeyi çok isteriz. Çünkü biz, network marketing işinizde karmaşıklığa yol açmadan çözüm odaklı ilerleyerek gereksinimlerinizi karşılamayı ve doğrudan satış sektörünün benzersiz zorluklarıyla baş edebilmenizi sağlamayı amaçlıyoruz.