Güvenlik 

MLM işiniz için bir yazılım seçtiğinizde, göz önünde bulundurmanız gereken ilk şey güvenlik olmalıdır. Çünkü data ve mali açıdan kayıp yaşamamak için ve bilgisayar korsanlığı girişimlerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Şu anda piyasada bulunan birçok MLM yazılımı var, ancak gerçek şu ki, bu yazılımların birçoğu savunmasız ve güvenlik açıklarına sahip. Bir MLM Yazılımı satın almadan önce, en iyisini seçin. eMc MLM yazılımı, sürekli test edilir ve bir hata izleme sistemimiz vardır.

Ölçeklenebilirlik 

Her zaman yüksek düzeyde ölçeklenebilir yazılımı seçin. Küçük bir ağ olarak, daha az üyeyle MLM Yazılımınızda herhangi bir sorun bulamayabilirsiniz, ancak ağınız büyüdüğünde ve kaynaklar normalden daha fazla kullanıldığında, uygulamanızın çok yavaş veya bozuk olduğunu fark ederseniz, bu da çok ciddi bir soruna yol açar. Her zaman yüksek kaliteli yazılımı seçin. eMc network marketing yazılımı, yüksek oranda ölçeklenebilir ve yüksek performans oranına sahip bir çerçeve olan LARAVEL’de oluşturulmuştur.

Hız 

Hız önemlidir! MLM Yazılımınızın ziyaretçisi / kullanıcısı olduğunuzu düşünün ve yüklenmesi çok zaman alıyor. Son derece memnuniyetsiz olursunuz, değil mi? Dolayısıyla hız, MLM yazılımının yapımına dahil edilmesi gereken önemli bir şeydir. Web tarayıcısı tarafından alınacak çok sayıda komut dosyası ve dosya olabilir ve MLM yazılımı, tarayıcıya gönderilmeden önce sıkıştırılmış, küçültülmüş bir şekilde işlemelidir. Bizim yazılımımız, en hızlı yükleme süresini sağlar; çünkü geleneksel yazılımlardan çok daha hızlı bir MLM yazılımı ortaya çıkarmak için en iyi teknikleri ve fikirleri bir araya getirdik.

Destek

Desteği olmayan bir MLM yazılımı reddedilmelidir. çünkü MLM yazılımını yönetmek, bazı teknik bilgi ve planlar ve yazılım yönetimi için danışmanlık gerektirir. Uygun destek ve bakım olmadan MLM işiniz geride kalabilir. Destekli MLM yazılımını seçin. Destek, network marketing yazılımı için çok önemlidir. Ekibimiz, müşterilerimize istedikleri-ihtiyaç duydukları gibi davranılması gerektiği temelinde çalışır. 7/24 destek ekibimiz, proje geliştirme boyunca ve yazılımı kullanıma sunduktan sonra da size yardımcı olacaktır.

  • Güvenlik

  • Ölçeklenebilirlik
  • Hız
  • Destek