eMc Network, kurumsal seviyeye ulaşmak için start-up’larla ortak olan kapsamlı bir MLM Yazılım Çözümüdür. Kurumsal düzeyde, daha fazla genişleme ve sürdürülebilirlik için sorunsuz ve güvenli iş süreçleri sağlar. 

“Yenilikçi çözümler, işletmenizde en iyiyi ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. 

BAYİ BACK OFFICE

Göz alıcı, ancak güvenli ve kullanıcı dostu bir üye paneli, herhangi bir MLM İşletmesi için temel gereksinimdir. Network marketing yazılımımız EMC MLM yazılımı size tüm çağdaş özelliklere sahip güvenli bir üye paneli sağlar. 

Kaydolma Modülü

Kaydolma veya kayıt, herhangi bir yazılımın en önemli parçasıdır. Üye veya kullanıcı kayıt sırasında tüm bilgilerini girdiği için, herkesin kayıt sırasında yüksek bir güvenlik önlemi alması gerekir. Yazılım çözümümüz, şifreli bir parola özelliğine sahip güçlü ve tamamen güvenli bir giriş duvarına sahiptir. Ayrıca, oturum açma IP adresini yakalama olanağı sağlar.

Dinamik Masaüstü

EMC yazılımı, üyesine, masaüstünü kişisel seçim ve zevke dayalı çarpıcı stiller ve görünümle kolayca kişiselleştirebileceği dinamik bir masaüstü yönetim olanağı sağlar. Bu bağlı kuruluş pazarlama yazılımı modülü, son haberler, komisyon, ödeme ayrıntıları, başarılar, üyelik durumu, alt hat durumu ve daha fazlası gibi bildirimleri görüntüler. 

Ödeme seçeneği

MLM yazılımı çözümümüz, banka havalesi, kredi kartı ile ödeme ve çeşitli ödeme ağ geçitleri gibi farklı ödeme seçeneklerini destekler. 

Ağaç

İş dünyasında başarılı olmak için, mevcut iş durumunu düzenli olarak takip etmek gerekir. Bunu akılda tutarak, bağlı kuruluş pazarlama yazılımımıza en kullanıcı dostu şecere yapısını ekliyoruz. Grafik gösterim formunda ve çok sayıda raporda şecere yapısı, herkesin işletme durumunu saniyeler içinde kavramasına yardımcı olur. 

Ödeme Özeti

EMC yazılımımız bayinin kazançları (net / brüt gelir), farklı kesintiler (Vergi, Oto nakliye, Yönetici ücreti ve diğerleri) hakkında size bilgi verir. Üye ayrıca tüm bu raporları bir gelir tablosunda da görüntüleyebilir. 

Araçlar

MLM yazılımı çözümümüzün dağıtıcı modülünde sonsuz sayıda yardımcı program bulunmaktadır. Ayrıca profil yönetimi, dahili iletişim, sorgular için destek oluşturma, bildirimler modülü, link paylaşımı gibi olanaklar sağlar. 

YÖNETİCİ BACK OFİS 

Yönetici paneli, network marketing yazılımındaki en önemli modüldür. Her önemli görev bu modülde yapılır. Yazılım çözümümüz, yönetici modülünde farklı yönetim olanakları sağlar. 

Bayilik ve İşletme Yönetimi 

Yönetici, herhangi bir üye ile birlikte tüm işletmenin büyümesini görüntüleyebilir. Yöneticinin herhangi bir üyeliği onaylama veya reddetme, üyeliği güncelleme / yenileme, herhangi bir kimliği engelleme / engellemeyi kaldırma ve daha pek çok hakkı vardır. Yazılımımız aynı zamanda farklı filtreler kullanarak ürün ve paket satışlarını takip etme imkanı sunar. 

Ürün ve Sipariş Yönetimi 

EMC yazılımı, yöneticiye ürün siparişi ve yönetimini alışılmadık şekilde çalıştırma izni verir. Yöneticinin ürün ve paket eklemesine veya kaldırmasına, tedarikçilere sipariş vermesine, stokları yönetmesine, lojistik ve otomatik sevkiyat yapmasına ve ayrıca ayrıntılı ürün vergisi yönetimini kapsamasına olanak tanır. 

Komisyon Motoru 

Doğru komisyon hesaplamaları, herhangi bir MLM işinin bel kemiğidir. Komisyon seviyesi gibi farklı parametreler tanımlamanıza imkan veren şimdiye kadarki en güçlü komisyon motoru; miktar, yüzde, ödül yapısı vb. artık komisyon ödemesinin dakikadan dakikaya ayrıntılarını içeren ayrıntılı bir komisyon ödemesi analizine sahip olabilirsiniz, tüm bunlar dakikalar içinde. 

 Ödeme Yönetimi 

Bu modül hızlı ödeme hesaplamasına, bir ödeme gruplamasına, ödemenin doğrulanmasına, ödeme analizine, gelir tablosuna ve birçok ilgili rapora izin verir. Ödeme analizi, yöneticinin şirketin büyümesi ve mali durumu hakkında fikir edinmesine yardımcı olur. Bu modülde, yöneticinin işi takip edebileceği komisyon detayları, komisyon özeti, sınır detayları ile ilgili tüm raporlar kaydedilir. 

 Web Yöneticisi 

EMC, haberleri ve güncellemeleri, etkinlikleri, görüntüleri ve videoları yüklemek, SSS ve başarılar listesini yönetmek için gerçek zamanlı bir web yöneticisi özelliğine sahiptir. 

Yardımcı Programlar ve Ayarlar 

Yazılımımız ayrıca yöneticinin işi sorunsuz bir şekilde yürütmesi için farklı yardımcı programlar ve ayarlar sağlar. Bunlardan bazıları iletişim yönetimi, belge yönetimi, rolleri ve kullanıcıları oluşturma, sms ve e-posta bildirimi, yerelleştirme (Tarih biçimi, Para Birimi, Özel tarih-saat) ve diğer birçok gerekli ayardır.