eMc, çevrimiçi, gerçek zamanlı kurumsal çok katmanlı pazarlama (MLM) yazılımı çözümleri ve gelir modeli tasarımı sunar. Yazılım deyince aklınıza gelen her alanda hizmet vermenin yanı sıra, amiral gemisi ürünümüz eMcNetwork, sizi ve şirketinizi piyasada sadece rekabet etmeye değil, ana oyunculardan biri olmaya yönlendirir.

Bu yüzden, eMc network marketing yazılımı ve danışmanlığı alanında en güvenilir isimdir.

eMc, mükemmel müşteri hizmetleri aracılığıyla müşterileri için değer yaratır. 24 saat uluslararası desteğimizi, ürün yeniliğimizi, üstün kalitemizi ve hem web hem de mobil teknolojilerindeki en son gelişmelerle sürekli güncellenen yazılımızı deneyimledikten sonra, sizin için “işi” ne kadar kolaylaştırdığımızı göreceksiniz.

Size ve ekibinize işinizi sürdürmek ve daha iyi bir gelecek inşa etmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sağlıyoruz. Sektörde yeniyseniz, en baştan itibaren yazılım hizmetinin yanında, gelir modeli oluşturma, hatta ürün seçiminden pazarlama kanalarının yönetimine kadar geniş bir alanda çözümler sunuyoruz.

 

eMc Network Marketing Yazılımı ve Gelişmiş Pazarlama Çözümleri

Yazılım geliştirme ve network marketing danışmanlarından oluşan ekibimizle network marketing danışmanlık hizmetleri, tüm kazanç planlarına uygun özel yazılım programlaması ve eksiksiz entegre e-ticaret sitesi tasarımı hizmetleri sunuyoruz.

İki şehirde üç ofisimiz var. Ve, 2005 yılından bu yana, sadece ülkemizde değil dünya çapında da yüzlerce network şirketi en son teknoloji yazılımımıza güveniyor. Yani, sektörün hızlı tempolu ve hata kabul etmeyen doğasını kimse eMc’den daha iyi anlayamaz.