Unilevel Plan Network Marketing Yazılımı 

Bu plan, bir sponsorun tek bir hatta birden fazla dağıtıcıya sahip olmasına izin veren sınırsız genişlik planı sunar.

Sizin sponsorluğunuzda olan herkes ön saflarınızda olduğu için genellikle dökülme olmaz. Bir sponsorun sınırsız üye alarak daha uzun bir ağ kurması daha kolaydır. Tüm network marketing firmaları, Unilevel MLM planını verimli bir şekilde kullanabilir.

Unilevel MLM planının genellikle tek seviyeli bir plan olduğu düşünülmektedir. Derinlemesine iki ila on seviye içerdiği için bu tamamen doğru değildir. Unilevel MLM planı ile, bir kullanıcı n’inci seviyeye sponsor olabilir. Sponsor, alt hattındaki her üyenin iş hacminden bir pay alır. 

Unilevel planının, onu network şirketlerinin kullanmak istediği bir MLM planı yapan bazı avantajları vardır. Hesaplamaları daha az karmaşık olduğu için anlaşılması ve çalıştırılması çok kolaydır. Sınırsız genişlik planı ile Unilevel MLM modeli, bir sponsorun altında birkaç distribütör olmasına izin verirken, distribütörlerin daha fazla başka alt distribütörlere sahip olmasına izin verir. 

Sponsor Bonusu: 

Diğer tüm MLM planlarında olduğu gibi, sponsor bonusu, sponsorları veya distribütörleri, işi geliştirmek için alt sıralarına üye toplamaya teşvik etmektir. Bir sponsor yeni üye aldığında kazanılır. 

Hızlı Başlangıç ​​Bonusu:

Hızlı başlangıç ​​bonusu, bir sponsor veya distribütör belirli bir süre içinde belirli bir hedefe ulaştığında kazanılır. Hızlı başlangıç ​​bonusu, yeni katılan üyeler için bir başlangıç ​​avantajı olarak kabul edilir. Hızlı başlangıç ​​bonusunun özü, yenilerin, ilk yeni satışlarında daha yüksek bir satış komisyonu sağlamaktır. 

Satışları artırmak için, bazı doğrudan satış firmaları satış kampanyaları düzenleyebilir, satış hedefi belirleyebilir ve bu satış hedeflerine ulaşıldığında, distribütörler başarı bonuslarından yararlanır. Şirket kuralları ve politikaları, bu hızlı başlangıç ​​bonusunun şirketler arasında değişiklik göstermesini sağlayabilir. 

 

Seviye Komisyonları 

Bu, alt seviye distribütörler satışa ulaştığında kazanılır. Unilevel planı, birinci seviyede sınırsız doğrudan alt hatlara sahiptir ve her alt hat üyesi muhtemelen altlarında sınırsız alt hatlara sahiptir. Üyeler, satışlardan n. seviyeye kadar sınırsız komisyon kazanabilirler.