Kapsamlı, tamamen özelleştirilebilir NETWORK MARKETING yazılım çözümümüz, network marketing şirketleri ve yöneticilerinin işlemleri basitleştirmesine ve temsilcilerin (bayilerin) daha verimli hale gelmesine yardımcı olur. eMc, yenilikçi doğrudan satış, e-ticaret ve ödeme çözümleri sunarak, kuruluşunuzun günümüzün müşteri beklentileriyle daha uyumlu hale gelmesine olanak tanır. Yazılımımız, işletmenizi geliştirmek için yaratıcı stratejilere sahip en güçlü yazılımdır.

Ölçeklendirilebilir

Başarıya giden yol ve yöntem sadece büyümeyle ilgili değildir, aynı zamanda ölçekle de ilgilidir. eMc bugüne kadar, ölçeklendirmeye odaklanarak yüzlerce Doğrudan Satış ve NETWORK MARKETING şirketinin marjlarını artırmasına yardımcı oldu. Diğer şirketler ve network sistemleri sadece büyümenizi destekler: bu, gelir eklediğiniz oranda kaynak eklediğiniz anlamına gelir.

Öte yandan bizim ölçeklendirme anlayışımızda, üssel bir oranda gelir eklerken yalnızca artımlı bir oranda kaynak eklemek amaçlanır.

Hem Web Hem Mobil

E-Ticaret ile mobil olarak optimize edilmiş çoğaltılmış web siteleri, müşterilerinize bekledikleri tüm avantajları sağlar -bir müşteri profilinin oluşturulması, promosyonlar, ilgili öğeler, favori listeleri, ürün incelemesi ve müşteri otomatik sms ve mail gönderi yönetimi.. “Şimdi katıl” linkleri yani referans bağlantıları, doğrudan çevrimiçi kayıt yapılmasını sağlar. Dilerseniz de distribütörünüzün her birine benzersiz bir alt alan tabanlı çoğaltılmış web sitesi bağlantısı sağlanacaktır.

Sağlam İş Portalı

Satış ekibinizi güçlendiren kendi kişiselleştirilmiş Temsilci Back Officei sunuyoruz. Tamamen duyarlı ve kolay kullanılır portal, temsilcilerin ekip üyeleri, müşteriler ve üst hatlarla bağlantı, iletişim ve iş birliği yaparken her yerden kolaylıkla işlerini kurmalarına olanak tanır.