Network fark etmeden hayatımızın içinde olan bir iletişim ağıdır. Doğru kullandığımız zaman pek çok şey öğrenebileceğimiz, aynı şekilde öğretebileceğimiz bulunmaz bir kaynaktır. Peki network neden bu kadar önemlidir ve nasıl kazanılır?  

Network kurmak iş hayatınızda size işinizi daha kolay genişletme, isminizi daha kolay tanıtma gibi olanaklar sağlar. Hem bulunduğunuz sektör hem de farklı sektörlerle daha kolay iletişime geçmenize ve büyümenize yardımcı olur. eMc Bilişim ile artık bu fırsatları yakalamak çok daha kolay. 

Türkçeye “iletişim ağı” olarak da çevirebileceğimiz networking karşılıklı olarak birbirine fayda sağlamak amacıyla iş hayatındaki profesyoneller, çalışanlar, potansiyel müşterilerle iş geliştirmek olarak tanımlanabilir. İletişim ağınızı genişlettikçe her yeni tanıştığınız kişiler potansiyel yeni müşteriniz olur. İş konusunda yaptığınız karşılıklı ilerlemelerden sonra referans olarak o kişileri kullanabilirsiniz. Networkte diğer bir önemli husus satışı yapılacak üründür. Satışı yapılacak ürüne ilk başta kendiniz güvenmelisiniz ve daha sonra ürünü tanıtıma ve satışa çıkartıp iletişim ağınızı genişletmelisiniz. 

Unutmayın her şey kazandıran doğru ekip desteğidir ve bizler bu desteği sizlere eMc Bilişim olarak en başında sağlıyoruz. 

NETWORK İLE NASIL KAZANILIR? 

Network marketing kazanç olarak üç temel maddeyi esas alır. Bunlar; artık gelir, katlanma etkisi ve kaldıraçtır. Networke gereken özveriyi gösterdiğinizde size hem maddi olarak hem de zamansal olarak bir özgürlük imkânı sağlar. Doğrusal gelir iş yaptığınız, çalıştığınız sürecin karşılığı olarak aldığınız paradır. Çalışmazsanız para kazanamazsınız. Zamanınızın büyük bölümünü bu parayı kazanmak için harcarsınız. Herkesten bir adım önde olmak zordur, iş bittiğinde gelir kaynağınız durur. Artık gelir mantığında ise bir kez yaptığınız bir iş için defalarca ödeme alabilir süreklilik sağlayabilirsiniz. Ürününüzü satıp devamlılığını sağlayabildiğinizde o müşteriniz artık sizler için her ay düzenli bir gelir kaynağıdır. Artık ödeme yöntemi networkün temelini oluşturan kazanç yöntemidir. eMc Bilişim Network sistemi sayesinde sizde, artık gelir mantığı ile gelir planlamanıza süreklilik katabilirsiniz. 

Katlanma etkisinde önce yavaş ilerlediğinizi düşünebilirsiniz toplu para cazip gelebilir ancak gereken sabır ve özveri ile katlanarak büyüyen para miktarınız sizi de cezbedecektir. Bünyenize kattığınız her bireyin katlanma etkisine katkısı bulunur.  Her kişinin bir veya birden fazla kişi getirdiği düşünülebilir, tabii ki herkes aynı oranda katılımcı sağlayamayacaktır ancak yine de katlanma gücünün inanılmaz bir gücü vardır. Kaldıraç yöntemini networkün zamanınıza kattığı fayda olarak görebilirsiniz.  John D. Rockfeller “Kendi emeğimin yüzde 100’ündense 100 kişinin emeklerinin yüzde 1’ini tercih ederim.” sözüyle oldukça net bir şekilde açıklamıştır. Kaldıraç yöntemi ile herkesin oluşturduğu ortak çaba bireylere gelir kaynağı olur.  

KENDİNİZİN PATRONU OLUN! 

Bir iş düşünün size kendinizin patronu olma fırsatı sağlıyor. Network ile bu mümkün. Kontrol tamamen sizde, çabanız ve sisteminize kattıklarınız ile kendi başarı öykünüzü oluşturuyorsunuz. Hem de sınır tanımadan. Bizler de eMc olarak her zaman sizi destekliyor, arka plandaki kahramanınız oluyoruz. Şimdi kurduğunuz ekip ile başarıya imza atma vakti. Herhangi bir koşul sunmayan, tecrübe, yaş, eğitim düzeyi, geçmiş gözetmeksizin kendi patronunuz olma imkânını yaşamsal, finansal ve zamansal artılar sağlayarak gerçekleştiriyoruz. Gün gelir hiç satış yapmamış olsanız dahi üyeleriniz sayesinde gelir kazanmaya devam edersiniz. 

NETWORK MARKETİNG NEDİR? 

Networkün oluşturulması aslında uzunca bir yıl eskilere dayansa da popülaritesini son yıllarda kazanmıştır. Bizler de eMc ailesi olarak sizlere network sektöründe tam 12 yıldır hizmet sağlıyoruz. Birçok şirket için en iyi ticaret modeli olarak görülen network, şirketlerin başarı oranlarını da arttırıyor. Network bir pazarlama tekniğidir ve herkes eşit şartlar altında kendi pazarlamasını yapar. Kendi çalışma alanını ve çalışma saatlerini kişiler kendileri istedikleri şekilde belirler. Sistem ağ şeklinde pazarlama mantığında yürür. eMc Bilişim olarak sizlere en uygun model planlaması yapıp hizmetinize sunuyoruz. Temsilci üye kaydeder. Üyeye gereken bilgiler aktarılıp bir eğitim sürecine tabii tutulur. Temsilciyi destekler. Bu üye geliştikçe hem temsilci hem üye kazanır. 

Networkün ilerlemesi genel olarak tavsiye üzerine çalışır. Satılan ürün müşterinin tavsiyeleri üzerine yeni alıcılarla buluşur. Network markette satılacak ürün tamamen orijinal olmalıdır. Tüketiciyi aldatıcı bir ürün satış devamlılığını etkiler. Arada herhangi bir aracı yer almamalı. Satışın direkt olarak satıcı ve alıcı arasında gerçekleşmesi gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki satışta arayan giren kişiler işlerin sadece karmaşıklaşmasına sebep olur. 

NETWORKÜ BİZE SORUN! 

Sizler kadar eMc Bilişim olarak sizlerin güvenliğini önemsiyor ve en üst seviyede tutuyoruz. Uzman ekiplerimizce sizlere sunduğumuz network programımızın güvenliğini sıkılaştırarak maksimum güvenlik seviyesine ulaştırıyoruz. Size sunduğumuz tüm hizmetlerin takibini eMc profesyonel ekiplerimizce sağlıyor ve sisteminizin sorunsuz çalışması sürecini en yüksek seviyeye taşıyoruz. İş süreçleri; sizden sistem hakkında bilgilerin alınması ve hedeflerinizin belirlenmesi, size özel bir iş planı çıkarılması ve zamanın hesaplanması, zaman ile doğru orantılı olarak ödeme tablosunun oluşturulması ile birlikte yazılımın size uyarlanması, test süreci ve hayata geçirilmesi şeklindedir.